سوله دست دوم

سوله یا سوله دست دوم یا سوله دمونتاژ یک سازه عظیم از جنس فولاد میباشد که با استفاده از نرم افزار های مهندسی تحت نظر کارشناسان سوله ساز و نرم افزار به وسیله پیچ و مهره ساخته میشود معمولا صنعتگران و کسانی که نیاز به راه اندازی کسب و کار خود در حوزه صنعت را دارند از سوله دست دوم در حد نو  و یا سوله نو استفاده میکنند.سوله ها با توجه به نیاز و استحکام در برابر فشار های وارده ساخته و عرضه میشود .

قیمت سوله دست دوم

قیمت سوله دست دوم برای تعدادی مقرون به صرفه می باشد که به تازگی وارد کسب کار شده اند و صنعتی را راه اندازی کرده اند.

در میان انواع مختلفی که برای سوله های دست دوم شناخته می شود؛ سوله های خرپایی مدرن ترین نوع سوله ها می باشند چرا که بیشتر مراحل ساخت و طراحی ان به وسیله نرم افزار صورت می گیرد. و به همین دلیل لقب سوله های دست دوم نیاز روز را به خود گرفته اند.

از این نوع سوله در ساخت هایی با دهانه های گسترده استفاده می شود. از این سوله در سایر شرکت های معتبر بویینگ و یا ناسا استفاده می شود. این سوله ها در مقایسه با سایر سوله های استفاده شده به صرفه تر می باشد چرا که دارای قیمتی کم، کیفیت ومقاومت بالا و امکان طراحی دلخواه وگسترش طول دهانه درآن وجود دارد.

به دلیل کاهش قیمتی که به خاطر کم کاربرد بودن فولاد در این سازه ها دارد، می توان از آن ها به عنوان سوله دست دوم ارزان نیز یاد کرد.

خرید سوله دست دو از آن دست از معاملاتی است که به دلیل حساس بودن محاسبه و ساخت سوله ها بایستی به میزان زیادی به آن توجه کنیم و حتما سوله های دارای دفترچه محاسبه را از مرکز فروش سوله دست دوم خریداری نماییم. و یا حتی الامکان سوله دست دوم در حد نو را خریداری کنیم.


یکشنبه 26 فروردین 1397
بؤلوملر :