لیست شرکت های سوله سازی

سوله سازه ای فلزی و دارای سقف شیب دار است که برای ایجادد کاربری هایی که نیاز به محوطه گسترده دارند، ساخته و عرضه می شود . این کاربری ها می توانند در حوزه های صنعتی و غیر صنعتی باشند.

سوله ها در چند نوع تیر ورق -  خرپایی و یو بی ام قابلیت تولید دارند که هر کدام از آن ها دارای مراحل ساختی می باشند که در ادامه به توضیح مختصری در این رابطه می پردازیم.

مراحل ساخت

مراحل کلی ساخت عبارت اند از :

طراحی سازه

ساخت سازه

تمیز کاری

اجرا سازه

اسکلت فلزی سازه و به طور کلی سوله توسط نرم افزارهایی بوسیله ی طراح ,طراحی می گردد این طرح ها باید توسط بازرسان کنترل کیفیت بررسی می شوند .

حال نوبت به ساخت سازه می باشد که به نوبه خود بخش مهمی از کار را دربر می گردد .

پس از ساخت سازه عملیات تمیزکاری صورت می گیرد و سوله برای نصب آماده می شود.

و درآخر هم سوله به محل مورد نظر حمل شده و توسط تکنسین ها نصب می گردد .

در شمار لیست شرکت های سوله سازی می توان برترین آن ها را سوله سازی در تهرانسوله سازی اردبیل و سوله سازی مشهد دانست که سعی کرده اند بهترین سازه ها را تولید کرده و به مشتریان خود تحویل بدهند.

سوله ساز با استفاده از امکاناتی که در دسترس دارد می تواند مطابق با تکنولوژی های روز دنیا سازه هایی را تولید نماید و با ارائه کیفیتی برتر نام شرکت سوله سازی خود را در لیست شرکت های سوله سازی که در این زمینه حرفی برای گفتن دارند قرار دهد.

قیمت سوله سازی را عوامل مختلفی مانند نوع سوله و کاربری آن – میران فولاد به کار رفته در ساخت آن ها -  سفارشات و شخصی سازی ها و بسیاری از عوامل دیگر تعیین می کنند.


سه شنبه 28 فروردین 1397
بؤلوملر :