فروش سوله نو

سوله ساز هنگام ساخت سوله باید تمام مراحل و جزئیات کار را در نظر داشته باشد :

اولین مرحله در ساخت سوله تعیین کاربری آن است که از سوی کارفرما اطلاعاتی در این باره در اختیار سازنده قرار گرفته می شود پس از مشخص شدن نوع کاربری سازه نوبت به انتخاب زمین نصب و احداث سازه است که بدین منظور کارفرما زمینی را با متراژ دلخواه خود به سازنده معرفی می کند .

سازندگان با بررسی تمام جوانب شروع به ساخت سازه می نمایند , منظور از ساخت سازه : طراحی , تولید و نصب آن است .

سوله فروشی اطراف تهران عمدتا به جهت احداث مراکز صنعتی صورت می پذیرد فروش سوله در شهرک صنعتی قوانیت و ضوابط مختص خود را دارد در این سازه ها باید به کیفیت و انسجام سازه توجه ویژه نمود البته در ساخت سوله گاوداری , ساخت سوله مرغداری , ساخت سوله ورزشی و .. نیز از این سازه های فلزی استفاده می شود .

فروش سوله نو در مجموعه های و شرکت هایی که در این زمینه اشتغال دارند صورت می پذیرد این مجموعه با در اختیار داشتن امکاناتی به روز سعی در ساخت سوله هایی مدرن و مجهز دارند که تا حد زیادی هم موفق بوده اند .

نکاتی که در راه اندازی و احداث سوله باید به دقت بررسی کرد :

محل سوله :

در انتخاب محل احداث سوله وسواس زیادی بخرج دهید . ابتدا مسیرو محل طرح را بخوبی کنترل نمایید اگر طرح شما به مکان و بازار خاصی باید نزدیک باشد درآن محل ها اقدام به تهیه زمین نمایید و اگر تولیدات شما نیازمند و وابسته به بازار خاصی نیست میتوانید از شهرکهای صنعتی و یا از موقعیتهای دیگر جهت احداث و ساخت سوله استفاده نمایید . 

مشاوره دقیق  :

در ساخت سوله همیشه با چند نفر از کارافرین ها و کسانی که قبل از شما اقدام به ساخت سوله کرده اند مشاوره نمایید. ابعاد سوله را طوری در نظر بگیرید در آینده بخاطر بزرگ بودن یا کوچک بودن به زحمت نیفتید .


چهارشنبه 29 فروردین 1397
بؤلوملر :