خرید سوله دست دوم

یکی از پارامترهایی که در خرید سوله دست دوم باید به آن توجه داشت وزن آن است , با افزایش وزن سازه قیمت آن هم افزایش می یابد در حالی که خریدار به دلیل ارزان تر بودن سوله دست دوم نسبت به سوله نو این نوع سوله را انتخاب نموده است .سوله دست دوم آماده در مواردی که زمان از اهمیت بالایی برخوردار است انتخاب بسیار مناسب و بجایی است .

در این موارد افراد حتی می توانند به سمت اجاره سوله رفته و یا با خرید سوله در تهران و خرید سوله در شهریار و یا مثلا خرید سوله در اصفهان به هدف خود که همان بهره برداری موقت از سوله هاست برسند.

افرادی که قصد اجاره سوله را دارند می توانند به مراکز اجاره سوله در جاده مخصوص مراجعه کنند. و برای مدتی سوله ای را که متناسب با کاربری شان باشد را اجاره نمایند.

نکات مهم در خرید سوله 

هنگام خرید سوله دست دوم به وزن سوله نیز توجه ویژه ای باید نمود چراکه علت استفاده از سوله دست دوم ارزانتربودن آن نسبت به سوله نو می باشد.به طور مثال اگر برای 1000 متر مساحت ساخت سوله 60 تن به ازای هرکیلو 15.000 ریال سوله دست دوم خریداری شودوهمان متراژ رابا 36 تن سوله نو به ازای هرکیلو 25.000 ریال ساخته شود از نظرقیمت سوله برابر و به هر حال سوله نونسبت به سوله دست دوم مزیت هاوتفاوت هایی دارد.

از نکات مهم دیگر در مورد سوله دست دوم توجه به میزان اصطحلاک،کیفیت رنگ وتکمیل بودن متعلقات آن می باشد.

لازم به ذکر است سوله دست دوم فقط درمکان هایی که نظارت نظام مهندسی وشهرداری وجودندارد قابل اجرامی باشدکه دربعضی مواردخریداران به این نکته توجه ننموده وپس ازاجرای سوله دست دوم ازلحاظ تاییدیه نظامم هندسی وشهرداری بامشکلات زیادی مواجه می گردند.


چهارشنبه 29 فروردین 1397
بؤلوملر :