سوله دست دوم ارزان

سوله دست دو مهم ترین سازه صنعتی برای راه اندازی کسب و کار های تلقی میشود و لازم است  در مورد آن اطلاعات کافی داشته باشیم .  سوله دست دو  در عین اینکه میتواند راه گشای مشکلات ما در تامین سازه های صنعتی باشد ریسک های زیادی دارد. 

توان تامین سوله های دست دوم شاید به علت پیچیدگی بازسازی تعمیرات فرایند ساده ای نباشد از این رو نیاز است تا با تکیه بر توان بالای فنی ومهندسی مورد نیاز فرایند بازسازی و ترمیم سوله توسط شرکت های با توان فنی بالا و برخوردار از نیروی مهندسی انجام پذیرد .  

سوله دست دوم ارزان را باید از مجموعه هایی خریداری نمود که ضمانت سازه های خود را تا مدتی بدهند که در صورت ایجاد خرابی یا مشکل به خریدار برای حل آن کمک کنند .

گاهی هم خریداران و کارفرمایان تمایل بیش تری به خرید سوله نو دارند تا سازه دقیقا مطابق با نیاز و خواسته شان طراحی و ساخته شود و سوله ساز هم برای کسب رضایت خریدار سازه را به بهترین نحو می سازد و به مشتری تحویل می دهد , بیش ترین درخواست ها در زمینه ساخت سوله مربوط به سوله سبک خرپایی است چرا که این سازه ها هم قیمت مناسبی دارند و هم استحکام بالایی .

لیست قیمت سوله دست دو

سازه های فلزی ساختمانی در انواع مختلفی وجود دارند و با نام های تجاری مختلفی خرید و فروش میشوند که هریک بیانگر یک نوع خاص از سوله های فلزی هستند انتخاب مناسب ترین سازه فلزی می تواند بسته به نوع فعالیت مد نظر برای اجرا در نظر گرفته شود. اگر قصد خرید سوله نو و یا خرید سوله دست دو داشته باشید در گام اول باید این موارد را بدانید . 


  • قیمت سوله دست دوم تک دهانه به صورت ۸
  • قیمت سوله دست دوم ، دو یا چند دهنه با ستون مشترک به صورت ۸۸ یا ۸۸۸یا ۸۸۸۸
  • قیمت سوله دست دوم دو دهانه به صورت ۸۸
  • سوله دست دوم قوسی
  • سوله دست دوم چند ضلعی


چهارشنبه 29 فروردین 1397
بؤلوملر :