سوله سبک دست دوم

یکی از انواع سوله های سبک موجود در بازار سوله سبک خرپایی است این سوله ها با کیفیت بی نظیری ساخته می شوند به این ترتیب سوله های دست دوم خرپایی نیز کیفیت مناسبی دارند و می تواند از آن ها در تمامی واحدها استفاده نمود , سازندگان نیز به دلیل اینکه این سازه ها قابلیت و مزایای ویژه ای دارند و کارفرمایان و مشتریان نیز تمایل بیش تری به خرید این سازه ها دارند , ساخت این سازه ها را ترجیح می دهند .

سوله ها در دهانه های مختلفی ساخته می شوند اما کاربردی ترین سوله ها , سوله هایی با دهانه های بزرگ هستند که می توان از آن ها در مواردی چون ساخت سوله ورزشی و استادیوم های بزرگ , ساخت سوله صنعتی و .. استفاده نمود . ساخت سوله هایی با دهانه های بزرگ هزینه بر است اما می توان از روش هایی استفاده نمود که موجب صرفه اقتصادی آن خواهد شد مثلا روش های خرپایی .

با ساخت سوله های با دهانه های بزرگ به روش خرپایی نه تنها هزینه ها افزایش نمی یابد و سوله ارزان تمام می شود  بلکه با افزایش ابعاد دهانه هزینه ها کاهش هم می یابند که این خصوصیتی ویژه برای این نوع سوله ها محسوب می شود .

مزیت های سوله دست دوم

از ویژگی‌ها و مزیت‌هایی که سوله سبک را به گزینه ایده آل برای ساخت انواع ساختمان‌ها تبدیل کرده است می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

هزینه ساخت سوله سبک : سوله سبک در مقایسه با سوله‌های مشابه خود قیمت بسیار پایین‌تری دارد. قیمت هر متر مربع سوله سبک چیزی در حدود ۳۵ درصد ارزان است به این ترتیب هم سوله سبک و ارزان  بسیار کاربردی شده است .

نصب فوری : سوله ابتدا در کارگاه شرکت ساخته می‌شود و سپس در محل پروژه نصب می‌شود. برای مثال سوله سبک به متراژ ۱۰۰۰ متر را می‌توان طی ۱۵ روز ساخت و در محل پروژه نصب کرد.


پنجشنبه 30 فروردین 1397
بؤلوملر :