فروش سوله دست دوم در شیراز

یکی از سازه های مهم و تاثیرگذار در صنعت کسب و کار سوله های دست دوم هستند , این نوع سوله ها به دلیل خصوصیات و قابلیت هایی که دارند می توانند مشکلات زیادی را که در این زمینه وجود دارند رفع کنند .

مجموعه ما با فروش سوله دست دوم در شیراز پاسخگوی  نیاز روز بازار به این نوع سازه ها بوده است , سازه هایی که با سرعت قابل توجهی بازسازی و آماده ی نصب و بهره برداری می گردند .فروش سوله در کرمان  - فروش سوله در تهران  - فروش سوله در مشهد فروش سوله در شیراز  به صورت کارکرده ، از نظر قیمت به صرفه تر از سوله های نوهستند و این می تواند یک امتیاز مثبت برای این گونه از سازه ها محسوب شود .

فروش سوله دست دوم در هر موقعیت مکانی امکان پذیر است به شرطی که دارای یکسری قوانین و دستورالعمل ها باشد یکی از این ملزومات کیفیت سازه است سوله ی خریداری نباید خیلی قدیمی باشد .

لیست قیمت سوله دست دوم

قیمت فروش سوله دست دوم در مقابل سوله نو کمتر است و در مدت زمان کوتاهی نیز نصب و آماده ی استفاده می گردد , عوامل تاثیرگذار در این مورد را می توان سال ساخت سازه نام برد سازه هایی بسیار قدیمی ممکن است قیمت پایین تری داشته باشند اما مطمئنا کیفیت نامناسبی دارند .

 مشخصات اصلی سوله

سوله‌ها دارای مزیت‌هایی مانند :

دهانه‌های پهن و بزرگ : این نوع سازه ها دارای دهانه های بزرگی هستند آن هم بدون ستون و یا نگهدارنده ی میانی که سبب شده سازه ای مناسب و مطلوب در ساخت سالن های ورزشی به شمار روند .

وزن کم : سوله ها با استفاده از تکنیک های سبک سازی سازه کاهش وزن چشمگیری داشته اند که این موجی کاهش هزینه های ساخت سازه نیز گردیده است .

 مقاومت بالا، هزینه پایین، نگه‌داری حرارتی، ذخیره انرژی، ظاهری زیبا، زمان نصب کوتاه، مدت زمان بهره‌برداری و استفاده بالا، عملکرد مناسب و .. از سایر ویژگی ها و قابلیت های این نوع سازه ها به شمار می روند .

جهت استعلام قیمت و مشاوره با شماره زیر تماس بگیرید

 

مدیر فروش : نوین سوله

09199911554


 

چهارشنبه 5 اردیبهشت 1397
بؤلوملر :