تجهیزات سوله سازی

سوله عموما به سازه‌های صنعتی اطلاق می‌شود که دارای دهانه‌های بزرگ و سقف‌های شیب‌دار، قوسی و خرپایی هستند. کاربری‌های صنعتی و تولیدی و همچنین انبار برای سوله ها منظور می‌شود. در ادامه به بررسی انواع سوله از لحاظ کاربری، انواع سیستم سازه، تنوع ابعاد و پیکربندی و … می‌پردازیم.

همانطور که می دانید هریک از سازه ها و به طور دقیق تر سوله ها با تجهیزات و ماشین آلات خاصی ساخته می شوند و انتخاب هریک از این تجهیزات به نوع سوله بستگی دارد و اینکه به چه روشی ساخته شده است .

در سوله های قدیمی تر چون سوله های تیرورقی کمتر از علم روز دنیا و ابزارآلات مجهز به کار برده شده است اما در سوله های جدیدتری چون سوله های خرپایی تجهیزات به کار رفته امروزی تر و قدرتمندتر است به همین دلیل هم سازه مستحکم تر و با کیفیت تر ساخته می شود .

ساخت سوله به طور اصولی و براساس قوانین سوله سازی نیازمند به کارگیری تجهیزات سوله سازی توسط سازنده سوله است , تجهیزاتی که به روز و جدید باشند و بتوان توسط آن ها سازه ای از هر نظر مقاوم و مستحکم ساخت .

این مساله در پروژه های عظیمی چون ساخت کارخانه های صنعتی و بزرگ اهمیت بیش تری پیدا می کند و سوله ساز در ساخت سازه های خود از ماشین آلات و ابزارآلات تماما مجهز و مدرن استفاده می کنند . این فاکتور در قیمت و هزینه ساخت سوله نیز تاثیرگذار است استفاده از تجهیزات با کیفیت سبب کاهش قیمت ها می گردد .

کاربری انواع سوله اسکلت فلزی

از این نوع سازه ها می توان در ساخت و احداث کارخانه ها ، انبارها ، مرکز خرید ها , آشیانه های هواپیما ، ساخت سوله مرغداری ها ، ساخت سوله ورزشی ، فروشگاههای بزرگ ، تعمیرگاهها و . . . استفاده می شود .

جهت استعلام قیمت و مشاوره با شماره زیر تماس بگیرید

 

مدیر فروش : نوین سوله

09199911554چهارشنبه 5 اردیبهشت 1397
بؤلوملر :