ساخت سوله مرغداری

امروزه به دلیل داشتن هزینه های زیادی که ساختمان سازی ها در بر دارد، افراد زیادی متمایل به ساخت سوله و استفاده از آن ها در موارد مختلف افتاده اند.

یکی از دلایل عمده ی این استقبال علاوه بر کاهش هزینه ساخت سوله ، مدت زمان کوتاه ساخت و بهره برداری از این سازه ها می باشد.

در حال حاضر امکان تولید انواع سوله ها در کشور به وجود آمده است که در زمان فعلی مردم بیشترین گرایش را به ساخت سوله قیمت مناسب دارند.

سوله سازه ای است که توسط متخصصان کارآمد و بر اساس محاسبات فنی و دقیق با به کار گیری تکنولوژی های روز دنیا ساخته می شود. مصارف بسیاری از قبیل برای انبار ،کارخانه ها، ساخت سوله مرغداری ، خطوط تولید ، تعمیرگاهها ، آشیانه هواپیماها و …. دارد . امروزه با توجه به پیشرفت علم و تکنولوژی شاهد نوآوری های بسیاری در ساخت انواع سوله بودیم . از انواع سوله می توان به سوله های تیرورقی ،سوله های خرپایی سبک ، سوله یو بی ام اشاره کرد.

ساخت سوله ارزان نیازمند رعایت یکسری ضوابط است مثلا ابزارآلات و تجهیزاتی که در ساخت این نوع سازه ها به کار برده می شود , هر اندازه که این ابزارآلات به روز تر و مجهزتر باشند قیمت سوله پایین تر می آید . قیمت سوله سازی به عوامل دیگری نیز بستگی دارد یکی دیگر از این عوامل افراد و مهندسانی است که در مجموعه به کار گرفته شدند مهندسان باتجربه و متخصص با دانش بالایی که دارند می توانند هزینه ها را تا حد زیادی کاهش دهند که این هم به نفع مجموعه و هم به نفع کارفرماست .

علاوه بر کاربری هایی که در بالا بیان شد ؛ می توان از این سازه ها برای ساخت سوله سوله صنعتی – ساخت سوله ورزشی و نیز ساخت سوله دامداری بهره گرفت.
بزرگترین شرکت طراحی و ساخت سوله

تماس با مدیر فروش

جهت استعلام قیمت و مشاوره با شماره زیر تماس بگیرید


09199911554 

مهندس عسگریان

یکشنبه 9 اردیبهشت 1397
بؤلوملر :